Fastpass - prosta aplikacja do przyjmowania płatności BLIKiem

Utworzono: 03 czerwiec 2018, 12:06 Autor :  
Kilka lat temu Polski Standard Płatności oferował własną aplikację do przyjmowania płatności BLIKiem, którą stworzono przy współpracy z Przelewy24. Niestety, aplikacja szybko popadła w zapomnienie i od dłuższego czasu wydłużała się liczba negatywnych recenzji informujących, że aplikacja nie działa.

W końcu program zniknął z Google Play, ale kilka dni temu pojawiła się alternatywa w postaci programu Fastpass od Tpay.com. Wystarczy założyć konto we wspomnianym serwisie (tylko dla firm) i zalogować się w aplikacji na telefonie lub tablecie z Androidem. Program jest darmowy, zaś Tpay.com pobiera jedynie prowizję od każdej transakcji (zazwyczaj poniżej 1 %, np 0,7 %).

Miejmy nadzieję, że Fastpass przetrwa nieco dłużej niż poprzednie rozwiązanie tego typu.

Źródło: AntywebKomentarze::DISQUS_COMMENTS 742 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...