Apple Pay w Polsce w ciągu kilku miesięcy

Utworzono: 06 maj 2018, 13:05 Autor :  
Odkąd polskie banki zaczęły wspierać płatności zbliżeniowe na telefonach z Androidem (najpierw we własnych aplikacjach, a od ponad roku także poprzez Google Pay), fani Apple nad Wisłą z zazdrością spoglądali na fanów zielonego robocika. Wszystko dlatego, że w iOS nikt poza Apple nie może obsługiwać płatności.

Firma z Cupertino zaś nie była zbytnio zainteresowana wprowadzeniem Apple Pay do Polski. Oczywiście co jakiś czas pojawiały się plotki, jakoby to usługa miała wejść do naszego kraju już na dniach, za miesiąć, etc. Okazywały się jednak tylko plotkami. Aż do teraz.

Kilka dni temu na konferencji odnośnie wyników finansowych, Tim Cook zapowiedział wprowadzenie Apple Pay do kolejnych krajów, w tym Polski. Kiedy? W ciągu kilku miesięcy, co zapewne oznacza trzeci lub czwarty kwartał tego roku.

Źródło: MacRumorsKomentarze::DISQUS_COMMENTS 480 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...