Apple oficjalnie ogłasza otwarcie usługi Find My na akcesoria firm trzecich

Utworzono: 11 kwiecień 2021, 10:04 Autor :  
Od tygodni w sieci krążyły plotki o otworzeniu usługi Apple Find My o wsparcie dla urządzeń Bluetooth firm trzecich (takich jak tagi przyczepiane do portfela czy innych przedmiotów mających potencjał do gubienia się). W tym tygodniu Apple w końcu oficjalnie te informacje potwierdziło.

Pierwsze firmy, które zaoferują produkty obsługujące Find My będą Belkin, Chipolo oraz VanMoof. W pierwszym wypadku mowa o słuchawkach bezprzewodowych, w drugim o tagu do znajdowania przedmitów, a w ostanim o elektryczne rowery.

Pierwsze z tych produktów trafią do sklepów już za tydzień, a kolejne firmy już pracują nad wydłużeniem tej listy. By dodać urządzenia firm trzecich do usługi, trzeba mieć iOS 14.3 albo macOS 11.1 lub nowsze.

Źródło: MacRumors

 


Komentarze::DISQUS_COMMENTS 529 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...