Android Auto z nowym widokiem odtwarzacza oraz poglądem treści wiadomości

Utworzono: 02 grudzień 2018, 19:12 Autor :  
Jeśli korzystaliście z Android Auto, to zapewne wiedzieliście o dosyć irytującym ograniczeniu tej platformy w kwestii powiadomień o nowych wiadomościach (SMS czy z komunikatorów). Mianowicie nie była wyświetlana ich treść, jedynie nadawca i jego awatar. Na szczęście w najnowszej aktualizacji w końcu umożliwiono zmianę tego zachowania.

W ustawieniach pojawił się bowiem przełącznik pozwalający włączyć wyświetlanie treści wiadomości (domyślnie jednak jest wyłączony, więc trzeba go samemu aktywować).

Przy okazji odświeżono również wygląd ekranu odtwarzacza muzyki (przynajmniej dla Play Music) - okładka w tle jest teraz rozmyta, co zwiększa czytelność tytułu i nazwy albumu. Uproszczono także ekran z listą utworów i zmieniono jego motyw kolorystyczny na ciemny.

Plik APK z najnowszą wersją można już pobierać z serwisu APK Mirror (aplikacja nie jest dostępna w polskim Play Store).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 719 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...