Android Auto w końcu oficjalnie dostępne w Polsce

Utworzono: 06 grudzień 2020, 15:12 Autor :  
Przez długi czas, aby skorzystać z Android Auto w Polsce trzeba było ręcznie instalować odpowiednią aplikację na telefonie, ponieważ Google ograniczało jej dostępność w sklepie Play do oficjalnie wspieranych krajów. W tym tygodniu to się jednak w końcu zmieniło.

Firma z Mountain View ogłosiła bowiem rozszerzenie listy krajów wspieranych przez Android Auto o 36 nowych pozycji, w tym Polskę. Dzięki temu możemy nareszcie korzystać z tego rozwiązania bez kombinowania zarówno po stronie telefonu, jak i niektórych samochodów.

Na telefonach z Androidem 10 aplikacja jest już preinstalowana niezależnie od producenta, zaś na starszych wersjach konieczne może być jej pobranie z Google Play.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 209 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...