Spotify testuje samodzielny streaming na Apple Watch

Utworzono: 27 wrzesień 2020, 13:09 Autor :  
Do tej pory aplikacja Spotify dla zegarków z Wear OS czy watchOS pozwalała jedynie na sterowanie odtwarzaniem muzyki na innym urządzeniu. Zapowiadano co prawda, że w planach jest możliwość odtwarzania wprost z zegarków, ale żadnego terminu nie podano.

Wygląda jednak na to, że czas usamodzielnienia się programu się zbliża, ponieważ niektórzy posiadacze zegarka od Apple zyskali możliwość streamowania muzyki na zegarku bez połączenia z iPhone’em. Mówią oni, że mogą słuchać muzyki z wykorzystaniem połączenia LTE lub Wi-Fi zegarka.

Wygląda to na standardowe testy na losowo wybranych grupach użytkownikach i twórcy Spotify nie wypowiedzieli się na razie w tej kwestii. Nie wiadomo więc kiedy nowe możliwości zyskają wszyscy użytkownicy, ani tym bardziej kiedy trafią one do aplikacji dla Wear OS.

Źródło: MacRumorsKomentarze::DISQUS_COMMENTS 666 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...