Przecieki o nowym zegarku od Huawei

Utworzono: 07 październik 2018, 18:10 Autor :  
Po niezbyt udanym Huawei Watch 2, chiński producent zrobił sobie przerwę od inteligentnych zegarków. Trochę trudno mu się dziwić - prócz poprawienia wyglądu niewiele mógł zrobić bez nowego układu od Qualcomma. Ten został niedawno pokazany i choć nieco zawiódł oczekiwania (jego bazą wciąż są przestarzałe rdzenie), to nie przeszkodziło Huawei zabrać się do pracy.

Do sieci trafiły przecieki, według których firma pracuje nad nowym zegarkiem o nazwie Huawei Watch GT. Ma on wyglądać nieco lepiej od swojego poprzednika (przede wszystkim mieć znów większy ekran, a mniejsze krawędzie), a także mieć dużą baterię o pojemności 420 mAh.

Poza tym urządzenie będzie wyposażone w czujnik ciśnienia, akcelerometr, NFC oraz GPS. Ponadto ma rzekomo w trybie oszczędzania energii być w stanie działać przez tydzień na jednym ładowaniu, co sugeruje użycie Snapdragona Wear 3100. Zegarek miałby być też stosunkowo tani (190€ - 230€, czyli około od 820 zł do 1000 zł).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 418 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...