Nowy emulator Wear OS 3.0 pozwala zobaczyć "czysty" system

Utworzono: 18 grudzień 2021, 14:12 Autor :  
Od kilku miesięcy mamy na rynku pierwszy zegarek działający pod kontrolą Wear OS 3.0. Ma on jednak nakładkę One UI od Samsunga, przez co wciąż nie wiadomo, jak ma wyglądać “czyste” wydanie systemu. Ostatni obraz systemu dla emulatora bowiem był wciąż wczesną wersją, skompilowaną miesiące przed premierą Galaxy Watch 4.

W mijającym tygodniu Google w końcu zaktualizowało jednak ów obraz, dzięki czemu możemy się w końcu przekonać, jak wyglądać może czysta wersja Wear OS 3.x. Okazuje się, że nie odbiega aż tak znacząco od wersji Samsunga.

Owszem, układ elementów bywa inny (szczególnie, jeśli chodzi o ekran główny, powiadomienia czy szybkie przełączniki), ale chociażby ustawienia systemu wyglądają niemal identycznie, tylko z inną skórką (podobną do Material You).

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 392 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...