Home Assistant doczekał się oficjalnej aplikacji dla Wear OS

Utworzono: 25 grudzień 2021, 12:12 Autor :  
Google ciągle nie wydaje się do końca przekonane do własnego systemu Wear OS. Na zegarkach Samsunga cały czas nie ma Asystenta Google, nie ma też wielu aplikacji firmy z Mountain View, np. Google Home. Kilka dni temu pojawiła się za to otwarto-źródłowa alternatywa - Home Assistant.

Na razie program dla Wear OS jest oznaczony jako beta, ale chodzi głównie o przetestowanie na większej grupie użytkowników oraz to, że część bibliotek od Google nadal nie ma stabilnej wersji. Aplikacja może działać samodzielnie lub w połączeniu z programem działającym na telefonie.

Wersja dla Wear OS jest częścią głównej aplikacji, więc powinna się pojawić w Play Store na zegarku w sekcji z aplikacjami z telefonu.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 607 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...