Nawigacja na Wear OS w końcu samodzielna

Utworzono: 07 styczeń 2023, 14:01 Autor :  
Nie tylko nowy interfejs Android Auto został opóźniony z rzeczy zapowiedzianych przez Google w zeszłym roku. Dotknęło to również usamodzielnienia się aplikacji Map Google na zegarkach z Wear OS (do nawigacji wymagane było połączenie z telefonem).

Firma pierwotnie obiecywała stosowną aktualizację “w dalszej części 2022 roku”, a ostatecznie ogłoszenie rozpoczęcia jej udostępniania (więc zanim obejmie wszystkich użytkowników minie jeszcze kilka tygodni) opublikowano dopiero pod koniec pierwszego tygodnia roku 2023.

Możemy się z niego dowiedzieć, że kiedy już dostaniemy aktualizację, to z nawigacji będziemy mogli korzystać bez telefonu w pobliżu o ile tylko nasz zegarek będzie miał połączenie LTE lub Wi-Fi.

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 254 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...