Google uruchamia publiczną betę Android Wear bazującego na Oreo

Utworzono: 08 październik 2017, 13:10 Autor :  
Podczas tegorocznego Google IO, firma z Mountain View niewiele mówiła na temat Android Wear. Widać potrzebuje odpoczynku po niezbyt udanej aktualizacji do wersji 2.0, której testy się przedłużyły, a na koniec aktualizacja starszych modeli zajęła długie miesiące.

Jednak kilka dni temu nagle pojawiła się możliwość zapisania się do beta testów Android Wear bazującego na Androidzie Oreo. Niestety, dostępna jest ona jedynie dla posiadaczy mało popularnego LG Watch Sport i w dodatku nie wnosi prawie żadnych zmian (poza ograniczeniami działania aplikacji w tle z Oreo i kilku zmian w interfejsie ustawień systemowych).

Wiadomo też, że ma to być jedyna dostępna kompilacja ze znaczkiem beta. Nie wiadomo jednak kiedy można się spodziewać finalnego wydania i czy znowu jego udostępnianie zajmie tyle czasu, co ostatnio (o ile żadne zegarki nie wypadną z listy wsparcia).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 329 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...