Gameingowy smartwatch od Acera

Utworzono: 27 sierpień 2016, 13:08 Autor :  
Na wrześniowych targach IFA w Berlinie, spodziewać się można jak zwykle ciekawych premier, również z kategorii wearables. Jak podaje chińska witryna Economic Daily News, to właśnie tam zadebiutuje nowy - pierwszy smartwatch firmy Acer.

Do tej pory mieli oni w ofercie jedynie dwa trackery fitness w formie opaski, nazwane Liquid Leap oraz Liquid Leap Active. Natomiast nadchodzący smartwatch ma należeć do gamingowej rodziny Predator. Jaką rolę pełnić on będzie na nadgarstku komputerowego gracza? Tego jeszcze nie wiadomo. Jak zwykle będziemy uczestniczyć w targach IFA, więc zaraz po konferencji prasowej Acera damy znać co zobaczymy i usłyszymy, dlatego śledźcie nasze profile na Facebooku i Twitterze.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 817 Wyświetleń
Jakub Kańczugowski :: kanczug

Pasjonat mobilnych technologii, związany z branżą od 2001 roku. Uczestniczył w rozwijaniu pierwszych portali internetowych poświęconych palmtopom, smartfonom i innym komputerom kieszonkowym. Współzałożyciel PDAclub.pl oraz CyfrowyJa.pl, swego czasu publikujący w wielu pismach branżowych jak Mobility, Twoja Komórka, Mobile Computing, czy też CHIP.  Nieuleczalny gadżeciarz, uzależniony od Kickstartera oraz IndieGoGo. Wielki fan ubieralnych technologii, nie rozstaje się ze swoim smartwatchem i iPhonem, nie wychodzi z domu bez bateryjnej ładowarki, zestawu kabli z różnymi końcówkami i mobilnego routera.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...