Fitbit Versa już oficjalnie

Utworzono: 18 marzec 2018, 20:03 Autor :  
W zeszłym tygodniu pisaliśmy o plotkach na temat bardziej przystępnego cenowo zegarka od Fitbit z systemem stworzonym przez zespół przejęty razem z Pebble. Kilka dni temu producent oficjalnie zaprezentował model Versa.

Ceny zegarka zaczynają się od 200 $ (około 685 zł bez VATu) zaś specyfikacja jest następująca: Gorilla Glass 3 na ekranie o jasności do 1000 nitów, wodoodporność do 50 metrów pod wodą, czas pracy do 4 dni na jednym ładowaniu, monitorowanie rytmu pracy serca 24 godziny na dobę, Bluetooth 4.0 oraz NFC do płatności (tylko w edycjach specjalnych kosztujących 30 $ więcej, czyli jakieś 100 zł bez VATu).

Versa działa pod kontrolą Fitbit OS 2.0 (Iconic już powinien otrzymywać aktualizację do tej wersji), który wprowadza odświeżony panel dnia, więcej tarcz zegara, bardziej rozbudowaną obsługę powiadomień (posiadacze smartfonów z Androidem mogą już odpowiadać na wiadomości) czy możliwość odtwarzania muzyki.

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 830 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...