Fitbit pokazuje nowe zegarki i opaskę

Utworzono: 28 sierpień 2022, 11:08 Autor :  
Po pierwszych informacjach dotyczących Google Pay/Wallet na urządzeniach Fitbit nie trzeba było czekać na oficjalne potwierdzenie. W tym tygodniu oficjalnie zaprezentowano zegarki Fitbit Versa 4 oraz Sense 2 i opaskę Inspire 3.

W wypadku zegarka Versa 4 zmiany nie są duże i zasadniczo ograniczają się do oprogramowania - w jego aktualizacjach ma pojawić się wspomniany cyfrowy portfel Google Wallet oraz Mapy Google, których według oficjalnych stron jak na razie starsze modele się nie doczekają. Na obrazkach widać też, że nowa wersja wyraźnie czerpie inspirację z interfejsu Wear OS 3.x (choć nadal działa pod kontrolą systemu Fitbita).

Zegarek Sense 2 oferuje już większą nowość - czujnik pozwalający rejestrować reakcję psychogalwaniczną skóry przez cały dzień bez przerwy (służy do analizy poziomu stresu). Firma chwali się, że to pierwszy taki produkt.

Na koniec została opaska Inspire 3. Tutaj zmiany względem poprzedniej generacji do przede wszystkim kolorowy ekran i wsparcie dla trybu always-on-display oraz możliwość monitorowania nasycenia krwi tlenem.

Nowe urządzenia są już dostępne w przedsprzedaży na stronie producenta, zaś ich wysyłka ruszy w drugiej połowie września.

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 771 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...