ASUS dalej opóźnia aktualizację do Android Wear 2.0 dla ZenWatchy

Utworzono: 02 lipiec 2017, 19:07 Autor :  
Już niemal wszystkie zegarki zgodne z Android Wear 2.0 otrzymały aktualizację do tej wersji systemu. Na liście oczekujących zostały jedynie Moto 360 Sport oraz ZenWatche od ASUSa. W tym drugim wypadku producent cały czas nie jest w stanie podać daty premiery, której by był w stanie dotrzymać.

Ostatnim razem padał termin do końca maja, później do końca drugiego kwartału tego roku (czyli końca czerwca) - obu znów firmie nie udało się dotrzymać. Niemiecki oddział ASUSa podał na Twitterze, że większa wersja ZenWatcha 2 powinna otrzymać aktualizację w lipcu, natomiast mniejsza w sierpniu. Amerykański oddział natomiast w odpowiedzi na Twitterze wspominał o udostępnieniu aktualizacji dla ZenWatcha 3 w ciągu kilku nadchodzących tygodni, ale później swój wpis skasował.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 482 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...