Android Wear 2.0 przeportowany na LG G Watcha

Utworzono: 24 czerwiec 2017, 20:06 Autor :  
Drugie wydanie systemu operacyjnego Google dla inteligentnych zegarków było pierwszym, którego nie otrzymała część najstarszych urządzeń. Okazuje się jednak, że mimo większego zamknięcia systemu w porównaniu do smartfonowego i tabletowego odpowiednika, społeczność była w stanie stworzyć ROM z nowym systemem dla pierwszego G Watcha.

Jak można przeczytać na stronie głównej xda-developers, użytkownik o ksywce ab123321 stworzył Custom ROM dla G Watcha wykorzystując jako bazę system przygotowany przez LG dla zegarka G Watch R. Z komentarzy wynika, że po sflahowaniu trzeba zrobić kilka razy wipe, by wszystko poprawnie działało, ale poza tym ROM jest całkiem stabilny.

Przy okazji jest to też pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć jak działa Android Wear 2.0 na zegarku z prostokątnym ekranem (żaden nie otrzymał jeszcze oficjalnej aktualizacji).

Linki do potrzebnych plików oraz instrukcję instalacji znajdziecie w wątku ROMu na forum xda-developers.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 571 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...