LG w końcu udostępnia aktualizację do Wear 2.0 dla Urbane 2

Utworzono: 09 lipiec 2017, 12:07 Autor :  
Nie tylko ASUS ma problemy z opóźnieniami przy udostępnianiu aktualizacji do Android Wear 2.0 dla swoich zegarków - również LG nie popisało się przy Watch Urbane 2, który co ciekawe był przecież jednym z dwóch urządzeń, dla których była dostępna beta tego systemu (drugim był Huawei Watch 1G, który też otrzymał aktualizację dosyć późno).

Koreańska firma jednak w końcu rozwiązała wszystkie problemy i niedawno zaczęła udostępniać finalną kompilację systemu dla Watch Urbane 2, o czym można przeczytać na forum xda-developers. Według piszących tam użytkowników, po instalacji aktualizacji działa już NFC i Android Pay (o ile bootloader zegarka będzie zablokowany).

Jeśli nie chcecie czekać aż otrzymacie aktualizację normalną drogą, to w podlinkowanym wyżej wątku znajdziecie paczki OTA do ręcznej instalacji.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 462 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...