Apple Watch w doczeka się wbudowanego śledzenia snu?

Utworzono: 02 marzec 2019, 15:03 Autor :  
Inteligentne zegarki raczej nie są najlepszymi urządzeniami do śledzenia snu - zazwyczaj są dość duże, więc niewygodnie się z nimi śpi, a do tego wytrzymują na jednym ładowaniu mniej więcej dzień, więc nocą raczej leżą na ładowarce.

Jedynym, który oferował wbudowaną opcję tego typu był Pebble (ale on bez problemu mógł działać kilka dni na jednym ładowaniu), a teraz Fitbit (który kupił producenta Pebble). Oczywiście, posiadacze Apple Watcha czy zegarków z Wear OS mogą używać aplikacji trzecich, ale w tym wypadku trzeba pamiętać o ich aktywacji przed snem.

Wygląda jednak na to, że kolejna generacja Apple Watch może dodać wbudowane monitorowanie snu. Według informacji Bloomberga, firma z Cupertino testuje już zegarki z opcją monitorowania snu. Jeśli próby zakończą się sukcesem, stosowna opcja miała by trafić do Apple Watcha przed końcem 2020 roku.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 292 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...