Samsung zaprezentował zegarek Galaxy Watch Active

Utworzono: 24 luty 2019, 18:02 Autor :  
Prócz Galaxy S10 i Galaxy Fold, Samsung zaprezentował na konferencji Unpacked także nowy zegarek - Galaxy Watch Active. Jak sama nazwa wskazuje, jest skierowany przede wszystkim do aktywnych, co widać też po głównej nowości względem zwykłego Galaxy Watcha.

Jest to mianowicie możliwość monitorowania swojego poziomu stresu, ciśnienia krwi oraz automatyczne wykrywanie ćwiczeń. Ponadto zrezygnowano z obrotowej ramki wokół ekranu, w związku z czym Galaxy Watch Active ma system Tizen z nowym interfejsem nazwanym One UI.

W tym wypadku zmiany nie są tak duże jak na smartfonach i polegają przede wszystkim na dostosowaniu go do obsługi dotykowej tam, gdzie do tej pory prym wiodła obrotowa ramka.

Galaxy Watch Active ma ekran AMOLED o średnicy 28mm, rozdzielczości 360 x 360 pikseli, procesor Exynos 9110, 4 GB wbudowanej pamięci, baterię o pojemności 230 mAh.

Zamówienia wstępne są już zbierane, zaś na półki sklepowe urządzenie ma trafić 8 marca. Jego cena zaczyna się od 200 $ (około 765 zł bez VATu).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 316 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...