Apple pokazuje watchOS 9

Utworzono: 12 czerwiec 2022, 12:06 Autor :  
Podczas odbywającej się w tym tygodniu konferencji WWDC, Apple pokazało kolejną wersję systemu watchOS. Jakie nowości przynosi? Przede wszystkim wbudowane monitorowanie snu w końcu będzie oferować informacje o fazach snu jak konkurencja zamiast tylko informacji o czasie trwania snu.

Ponadto aplikacja Workouts zyskała funkcję stref tętna, która również była obecna u większości konkurencji. Możemy też ścigać się z naszymi poprzednimi wynikami. Niestety, nadal nie ma możliwości rywalizowania ze znajomymi.

Zmieniono wygląd powiadomień wzorem tych z iOS 16 oraz dodano zsynchronizowane z iOS 16 informacje o branych przez nas lekach. Pojawiły się też nowe tarcze zegara.

Źródło: MacRumorsKomentarze::DISQUS_COMMENTS 142 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...