Jest pierwszy zegarek z Wear OS 3.x od firmy innej niż Samsung

Utworzono: 26 czerwiec 2022, 12:06 Autor :  
Wielu spodziewało się, że pierwszy zegarek z Wear OS 3.x od firmy innej niż Samsung będzie Pixel Watchem. Inna firma jednak ubiegła Google - Montblanc zapowiedział właśnie model Summit 3 ze wspomnianą wersją systemu.

Zegarek posiada układ Snapdragon Wear 4100+ oraz kopertę w rozmiarze 42mm, potrafi też mierzyć poziom nasycenia krwi tlenem. Producent nie chwali się bardziej szczegółową specyfikacją.

Z obrazków promocyjnych natomiast widać, że Montblanc nie zdecydował się grzebać przy interfejsie systemu jak Samsung i pozostał w większości przy domyślnym. Będziemy mogli się więc przekonać niedługo jak Wear OS 3.x wygląda w “czystej” postaci.

Montblanc Summit 3 ma trafić do sprzedaży 15 lipca i kosztować będzie 1290 $ (około 5725 zł bez VATu). W praktyce więc Pixel Watch i tak będzie pierwszym zegarkiem z Wear OS 3.x nie od Samsunga, który będzie dostępny dla zwykłego Kowalskiego.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 450 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...