Asystent Google dla Galaxy Watch 4 nareszcie dostępny!

Utworzono: 29 maj 2022, 10:05 Autor :  
Nareszcie koniec wyczekiwania i zamieszania w kwestii udostępnienia Asystenta Google dla zegarków z Wear OS 3.x (czyli obecnie jedynie Galaxy Watch 4). Mimo wcześniejszych twierdzeń przedstawicieli Google, nie musieliśmy czekać aż do lata.

Aplikacja bowiem została udostępniona w mijającym tygodniu. Jest to nowa pozycja w Play Store, ale w jego kliencie na zegarku powinna pojawił się jako aktualizacja bez potrzeby jej ręcznego wyszukiwania.

Oficjalnie nowy Asystent jest dostępny jedynie w Australii, Francji, Irlandii, Japonii, Kanadzie, Korei Południowej, Niemczech, Tajwanie, Wielkiej Brytanii oraz USA.

Program jednak instaluje się z Play Store także w innych regionach, zaś przy konfiguracji wystarczy w ustawieniach Asystenta na telefonie ustawić oficjalnie obsługiwany język. Później możemy wrócić do poprzednich ustawień, które według doniesień internautów w większości wypadków powinny działać również na zegarku.

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1408 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...