Sleep as Android z obsługą pobierania danych z Mi Banda 2

Utworzono: 07 maj 2017, 13:05 Autor :  
Sleep as Android, to jedna z bardziej rozbudowanych aplikacji tego typu dostępnych dla Androida. Prócz podstawowego rejestrowania naszych faz snu przy pomocy telefonu położonego przy poduszce oferuje też nagrywanie dźwięku (można sprawdzić czy gadamy przez sen lub chrapiemy), inteligentny budzik, dźwięki tła ułatwiające zaśnięcie, itd.

Poza tym program pozwala też na pobieranie danych z czujników innych urządzeń, np. zegarków z Android Wear czy Pebble'a. Kilka dni temu natomiast zyskał wsparcie dla jednej z popularniejszych opasek fitness, czyli Mi Banda drugiej generacji.

Niestety, nie jest ono zrealizowane w sposób najbardziej przyjazny użytkownikowi - zamiast bezpośrednio w programie, ewentualnie dodatku do niego, musimy kupić aplikację MiBand Tools i za jej pośrednictwem połączyć się z opaską. Następnie w ustawieniach Sleep as Android aktywować pobieranie danych z urządzeń Bluetooth i dopiero można się cieszyć nowym źródłem informacji.

Najnowsze wersje MiBand Tools (około 10 zł) i Sleep as Android można pobierać z Google Play.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 3278 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...