MiFit w wersji 3.0 z zupełnie nowym ekranem głównym

Utworzono: 17 lipiec 2017, 20:07 Autor :  
Aplikacje do synchronizacji danych o naszym ruchu z droższych opasek, jak chociażby Jawbone, od dawna oferowały dodatkowe informacje o naszych wynikach, a nie tylko suche liczby. Xiaomi jednak ze swoją opaską wolało rozwijać różne dodatkowe opcje, zamiast skupiać się na analizie zebranych danych.

  

Zmieniło się to dopiero wraz z udostępnieniem wersji 3.0 aplikacji MiFit. Dodała ona przeprojektowany ekran główny oraz właśnie dodatkowe informacje na temat naszego snu czy aktywności - możemy się teraz dowiedzieć chociażby, gdy zbyt krótko śpimy i co dobrze by było zrobić by lepiej się wysypiać.

Do tego dochodzi też informacja jak wypadamy na uśrednionych danych wszystkich użytkowników MiFit i ocena punktowa nadawana przez program. Twórcy w końcu dodali także możliwość rejestrowania w aplikacji danych o aktywności podczas jazdy rowerem oraz biegania na dworzu. Na koniec warto wspomnieć o możliwości zmiany kolejności sekcji na ekranie głównym.

Wersja 3.0 trafiła już do App Store i jest stopniowo udostępniana w Google Play (niecierpliwi mogą pobrać plik APK z serwisu APK Mirror).

Źródło: RedditKomentarze::DISQUS_COMMENTS 2957 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...