Xiaomi oficjalne zaprezentowało Mi Banda 7

Utworzono: 29 maj 2022, 10:05 Autor :  
Nieco ponad rok po premierze opaski Mi Band z numerkiem 6, przyszła kolej na kolejną generację tego urządzenia. W tym toku zmiany są jednak zdecydowanie mniejsze - ograniczono się zasadniczo do powiększenia ekranu (teraz ma przekątną 1,62 cala oraz rozdzielczość 490 x 192) i dodania pokaźnej liczby aktywności do śledzenia (120 zamiast 30 z szóstki).

Dodano również opcję powiadamiania o spadku poziomu nasycenia krwi tlenem poniżej 90%. Teoretycznie też powiększono baterię (ze 125 mAh do 180 mAh), ale obiecywany czas działania jest mniej więcej taki sam (15 dni), więc miało to zapewne zrekompensować większy ekran.

Sprzedaż w Chinach już ruszyła (więc zapewne sprowadzane modele niedługo pojawią się na Allegro i innych tego typu serwisach). O premierze w innych krajach producent na razie milczy.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 297 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...