Fit - nowy zegarek fitness od Huawei

Utworzono: 09 listopad 2016, 10:11 Autor :  
Huawei Fit to nowe urządzenie ubieralne od Huawei dla aktywnych. Jest to po prostu opaska fitness z funkcją zegarka. Głównym jej zadaniem jest mierzenie naszej aktywności a funkcje zegarka są raczej dodatkiem. Czy jest za to coś, czym wyróżnia się w stosunku do konkurencji?

Walka na rynku urządzeń mierzących naszą aktywność czy nasze treningi trwa. Tym razem Huawei postanowił włożyć swój kamyk do tego ogródka wypuszczając zegarek fitness. Urządzenie jest dość proste i nie znajdziemy w nim wodotrysków, ale to czym się wyróżnia, to czas działania na baterii. Urządzenie ma działać na jednym dwugodzinnym ładowaniu do tygodnia a w trybie uśpienia nawet miesiąc. Huawei Fit posiada wbudowany akcelerometr i żyroskop, czujnik światła oraz jak twierdzi producent - pulsometr najlepszy w tym segmencie. Pulsometr ma działać w trybie 24/7 i mierzyć nasz puls przez cały dzień a podczas ćwiczeń w trybie ciągłym. Ekran urządzenia działa w trybie always-on.

Huawei Fit jest wodoodporny do 50M i poza mierzeniem aktywności działa też jako zegarek oraz pozwala wyświetlać powiadomienia ze smartfona. Współpracuje zarówno z Androidem jak i iOS. Koszt to ok. 130 dolarów.

Czy nowy Fit nie przypomina Wam trochę zegarka Pebble?Komentarze::DISQUS_COMMENTS 2869 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...