YouTube Kids już dostępne w Polsce

Utworzono: 28 październik 2018, 19:10 Autor :  
Jakiś czas temu serwis YouTube stworzył specjalną wersję swojej usługi przeznaczoną dla dzieci. Niestety, dostępna jest jedynie w wybranych regionach. W mijającym tygodniu Polska dołączyła jednak do tej grupy.

Serwis pozwala w pewnym stopniu kontrolować, co nasze dziecko będzie mogło w serwisie. Można zdać się na automat, lub samemu wybierać kanały na jakie zezwalamy i wyłączać w ogóle wyszukiwarkę.

Razem z udostępnieniem YouTube Kids w Polsce pojawili się również regionalni partnerzy, którymi zostali Zoo we Wrocławiu, Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie oraz Fundacja Atelier.

YouTube Kids niestety dostępne jest wyłącznie poprzez aplikacje dla Androida, iOS oraz niektórych telewizorów z platformami smart tv.

Źródło: Antyweb

Tag :


Komentarze::DISQUS_COMMENTS 469 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...