W końcu doczekaliśmy się oficjalnej premiery Mi Boxa

Utworzono: 09 październik 2016, 12:10 Autor :  
Po przedwczesnym uruchomieniu sprzedaży przez sieć sklepów Wallmart, firma Xiaomi w końcu oficjalnie ogłosiła start sprzedaży swojej przystawki pod telewizor działającej pod kontrolą systemu Android TV. Poza Wallmartem można ją kupić również na stronie Mi.com, w obu przypadkach cena to 69 $.

Dla przypomnienia, urządzenie oferuje wsparcie dla filmów 60 FPS w rozdzielczości 4K, HDR oraz dźwięku DTS/Dolby. Do dyspozycji użytkownika jest 8 GB wbudowanej pamięci (rozszerzalnej przez pełnowymiarowy port USB).

Niestety, na razie nie wiadomo nic na temat ekspansji na inne rynki, choć można zapewne liczyć na pojawienie się w niedługim czasie Mi Boxa na Allegro czy w sklepach sprowadzających produkty chińskiego producenta.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1401 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...