Przedpremierowy unboxing przystawki z Android TV od Xiaomi

Utworzono: 02 październik 2016, 19:10 Autor :  
Pisaliśmy ostatnio o nieco przedwczesnym rozpoczęciu sprzedaży Mi Boxa w Stanach Zjednoczonych. Kilka dni temu jeden ze szczęśliwców, któremu udało się zakupić wspomniane urządzenie, postanowił przygotować krótki film z rozpakowania Mi Boxa oraz jego pierwszego uruchomienia.

Można na nim zobaczyć między innymi pilota urządzenia, który posiada przycisk usypiania / zasilania praz regulacji głośności, przed którymi Google do tej pory w przystawkach się wzbraniało. Po uruchomieniu widać też specjalną sekcję w launcherze z aplikacjami rekomendowanymi przez producenta.

Autor porównuje też samą przystawkę z Nexus Playerem oraz pokazuje, że zamiast microUSB producent zdecydował się na użycie pełnowymiarowego gniazdka USB, co z pewnością ułatwi podłączanie pendrive'ów z filmami czy zdjęciami.

Niestety, preinstalowana wersja Androida to Marshmallow i na razie nie jest wykrywana jakakolwiek aktualizacja do Nougata. Film można obejrzeć na tej stronie.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1022 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...