Microsoft testuje nowy ekran główny Xboxa One

Utworzono: 28 lipiec 2019, 20:07 Autor :  
Minęło już trochę czasu odkąd Microsoft ostatni raz zmieniał wygląd ekranu głównego na swojej konsoli Xbox One. Najwyraźniej zbyt dużo, ponieważ Gigant z Redmond właśnie ogłosił rozpoczęcie testów jego nowej wersji.

Zniknęły zakładki u góry ekranu. Teraz, zamiast uproszczonych wersji sklepu, społeczności czy kanałów Mixerze obecnych na wspomnianych zakładkach, mamy po prostu odnośniki do pełnych wersji aplikacji.

Jednocześnie Microsoft kontynuuje odchodzenie od Cortany i usuwa możliwość rozmawiania z nią przez zestaw słuchawkowy. Nadal można jednak sterować konsolą głosowo z poziomu innych urządzeń.

Na razie zmiany są testowane w kręgach Alpha, więc może minąć kilka miesięcy zanim trafią do wszystkich posiadaczy konsoli.

Źródło: MicrosoftKomentarze::DISQUS_COMMENTS 753 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...