Xiaomi wprowadza do sprzedaży na zachodzie Mi Box S

Utworzono: 21 październik 2018, 18:10 Autor :  
Dwa lata temu Xiaomi zaprezentowało Mi Box, czyli stosunkowo tanią przystawkę do telewizora, która działała pod kontrolą Android TV. Była konkurencją chociażby dla SHIELDa, którego wysoka cena wielu zniechęcała. Kilka dni temu do sprzedaży wprowadzono natomiast odrobinę odświeżoną wersję, którą ochrzczono mianem Mi Box S.

Niestety, chińska firma nie skorzystała z okazji do poprawienia specyfikacji - Mi Box S w środku jest praktycznie identyczny z oryginalnym Mi Boxem. Jedyną różnicą jest obudowa, pilot (zyskał przyciski skrótów do Asystenta Google, Netfliksa oraz telewizji) i preinstalowany Android w wersji 8.1 (oryginalny tego lata dopiero otrzymał aktualizację do wersji 8.0).

W USA urządzenie ma kosztować 60$ (około 220 zł bez VATu) i jego sprzedaż ruszyła w miniony piątek.

Źródło: xda-developersKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1185 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...