Xiaomi pokazuje przystawkę TV Stick 4K z Android TV

Utworzono: 25 grudzień 2021, 12:12 Autor :  
Chiński producent po cichu opublikował na swojej stronie pełną specyfikację nowej generacji swojej przystawki TV Stick z Android TV na pokładzie. Co się zmieniło prócz dodania wparcia dla rozdzielczości 4K?

Główne zmiany to dodanie sprzętowego dekodowanie wideo w formacie AV1, Bluetooth 5.0 oraz zwiększenie ilości RAMu do 2 GB. TV Stick 4K nadal ma tylko 8 GB wbudowanej pamięci bez możliwości rozszerzania jej kartami pamięci. Obrazki prasowe sugerują, że urządzenie nie będzie miało nakładki Google TV jak podobny gadżet od Realme.

Na stronie producenta nie podano ceny, więc można się tylko domyślać, że będzie podobna do poprzedniej generacji (55 $, czyli około 225 zł bez VATu). Nie wiadomo też kiedy dokładnie trafi na półki sklepowe.

Źródło: xda-developersKomentarze::DISQUS_COMMENTS 453 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...