POP - Wyłącznik Bluetooth od Logitecha

Utworzono: 11 sierpień 2016, 21:08 Autor :  
Logitech zaprezentował właśnie swoje nowe urządzenie z kategorii inteligentnego domu. Jest to inteligentny przycisk Pop Home Switch umożliwiający sterowanie urządzeniami za pośrednictwem Bluetooth Smart i Wi-Fi także z poziomu smartfona.

Urządzenie wygląda jak zwykły tradycyjny wyłącznik jaki możemy spotkać w każdym domu i współpracuje na razie z niewielką ilością dość specyficznych urządzeń takich firm i produktów jak Sonos, Philips Hue, Insteon, Lutron, SmartThings, WeMo oraz pilotami Logitech Harmony. Sterowanie odbywa się poprzez przyciśniecie przycisku. Można w każdym z przycisków zaprogramować trzy różne sceny poprzez jednokrotne lub dwukrotne naciśnięcie go, lub przytrzymanie wciśniętym. Idea jaka przyświecała firmie Logitech tworząc ten produkt, było uproszczenie sterowania inteligentnym domem, poprzez danie użytkownikom fizycznego przycisku. Przycisku są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych a ponieważ są bezprzewodowe i zasilane bateryjnie, można jeprzykleić na ścianie, położyć na stole czy też w innym dowolnym miejscu. Wyłącznikami Logitech Pop zarządza się z poziomu smartfona, z którego też można dodatkowo sterować systemem.

Logitech Pop dostępny jest w sprzedaży na razie wyłącznie w USA w cenie 99,99 dolarów za starter pak w skład którego wchodzą dwa wyłączniki i stacja bazowa w formie wtyczki do gniazda. Koszt jednego dodatkowego wyłącznika to 39,99 dolarów. O dostępności w Europie producent na tę chwilę nie poinformował.

 Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1285 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...