Steam Deck wkrótce z obsługą streamingu HDR z PlayStation 5?

Utworzono: 10 grudzień 2023, 16:12 Autor :  
Posiadacze konsolki od Valve mogą niemal od początku jej istnienia streamować na nią gry z PlayStation 5 dzięki nieoficjalnemu oprogramowaniu Chiaki. Do tej pory nie wspierało ono jednak technologii HDR.

Społeczność postanowiła uzupełnić ten brak po premierze nowego Steam Decka z ekranem OLED, który tę technologię obsługuje (wcześniej trzeba było korzystać z odpowiedniego monitora zewnętrznego, by jej używać na Steam Decku) i zgłosiła stosowne zmiany do repozytorium projektu na GitHubie.

Zostały one już scalone, więc stosowna aktualizacja powinna niedługo pojawić się do pobrania w sklepie Discover na Steam Decku. Jeśli jednak jesteście niecierpliwi, istnieje możliwość ręcznej instalacji testowego wydania.

Źródło: Steam Deck HQKomentarze::DISQUS_COMMENTS 532 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...