Sony podaje ceny oraz datę premiery PlayStation 5

Utworzono: 19 wrzesień 2020, 11:09 Autor :  
W zeszłym tygodniu Microsoft się w końcu złamał jako pierwszy i podał ceny oraz datę premiery kolejnej generacji swojej konsoli. W tym tygodniu więc Sony zareagowało publikując ceny PlayStation 5 oraz daty rozpoczęcia sprzedaży.

Jak podaje serwis GRYOnline.pl, za nową konsolę Sony przyjdzie nam nad Wisłą zapłacić 2300 zł w wypadku wersji z napędem Blue-ray oraz 1850 zł za “cyfrową” edycję. Do sklepów w naszym kraju konsola ma trafić 19 listopada (kilka dni po wybranych krajach zachodnich), ale preordery ruszyły chwilę po ogłoszeniu.

Ponadto Sony ogłosiło, że Spider-Man Miles Morales oraz Horizon: Forbidden West trafią również na PS4 (konsola ma być jeszcze wspierana przez 3-4 lata).Komentarze::DISQUS_COMMENTS 326 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...