Microsoft podaje ceny Xbox Series S oraz X

Utworzono: 13 wrzesień 2020, 09:09 Autor :  
W ciągu ostatnich dni pojawiło się sporo wycieków odnośnie nowej generacji konsol Xbox i Microsoft postanowił je w końcu przeciąć oficjalnym ogłoszeniem. Zaprezentował oficjalnie tańszą wersję konsoli Xbox Series S (nazwa kodowa Lockhart) oraz podał ceny obu urządzeń.

Oba modele premierę mają mieć 10 listopada, zaś ceny to odpowiednio 1350 zł za Xbox Series S oraz 2250 zł za Xbox Series X. Pierwsza konsola ma celować w zapewnienie 60 FPS w rozdzielczościach do 1440p, zaś druga również 60 FPS, ale w 4K. Niektóre tytuły na obu mogą oferować nawet 120 FPS.

Xbox Series S będzie dużo mniejsza od mocniejszego wariantu (rozmiarami zbliżona do Xbox One S i X). Będzie też mogła stać pionowo bez konieczności dokupowania podstawki jak to miało miejsce w wypadku Xbox One S.

Pewnym zawodem może być to, że Xbox Series S przy korzystaniu z kompatybilności wstecznej będzie uruchamiał gry w wersji dla Xbox One S, a nie ulepszone dla Xboxa One X.

Źródła: Eurogamer, Xbox PolskaKomentarze::DISQUS_COMMENTS 412 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...