Ruszają zapisy do testów oprogramowania w wersji 6.0 dla PS4

Utworzono: 21 lipiec 2018, 19:07 Autor :  
Microsoft dosyć regularnie udostępnia ostatnio aktualizacje systemu dla swojej konsoli, które przynoszą większe lub mniejsze nowości dla graczy. Sony zaś od dłuższego czasu nie wprowadzało większych zmian w oprogramowaniu PlayStation 4. Niedługo jednak się to zmieni - firma ogłosiła start zapisów do beta-testów systemu oznaczonego numerkiem 6.0 (aktualna wersja to 5.50).

Na razie zapisy faktycznie ruszyły jedynie na japońskiej stronie Sony. Amerykańska i Europejska nie są jeszcze aktywne. Gdy już będą, gracze będą mieli czas do 27 lipca, aby zgłosić chęć wzięcia udziału w testach. Przy czym, aby móc się zapisać, trzeba mieć aktywną subskrypcję PlayStation Plus lub PlayStation Now.

Sony na razie nie zdradziło jakie zmiany planuje wprowadzić w nowej wersji systemu.

Źródło: IGNKomentarze::DISQUS_COMMENTS 338 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...