Philips opóźnia wdrożenie obsługi Matter na swoich urządzeniach

Utworzono: 02 kwiecień 2023, 14:04 Autor :  
Standard łączności urządzeń smart home Matter nie ma łatwo. Najpierw jego finalizacja opóźniła się o kilka lat przez pandemię, teraz zaś producenci poszczególnych urządzeń nie spieszą się z jego wdrażaniem.

Najnowszym przykładem jest Philips ze swoją rodziną produktów oświetleniowych Hue. Firma oryginalnie obiecała udostępnił aktualizację firmware dodającą wsparcie dla Matter w pierwszym kwartale tego roku. Ten jednak minął i aktualizacji jak nie było, tak nie ma.

Firma wydała w zeszłym tygodniu oświadczenie, że potrzebuje więcej czasu na przygotowanie stosownej aktualizacji oprogramowania. Najwyraźniej dość dużo czasu, ponieważ tym razem nie podano już żadnego przewidywanego terminu premiery.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 409 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...