OnePlus pokazuje własne bezprzewodowe "pchełki"

Utworzono: 26 lipiec 2020, 16:07 Autor :  
Od paru lat panuje moda wśród producentów na tworzenie prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych (czyli bez kabla między lewą i prawą słuchawką. Oferuje je już Apple, Google, Samsung czy Xiaomi. Kilka dni temu do tego grona dołączył też OnePlus.

Przy okazji premiery smartfona Nord, chiński producent zaprezentował także słuchawki OnePlus Buds (tak samo nazywają się "pchełki" od Samsunga). Według zapewnień producenta, pojedyncza pchełka jest w stanie działać 7 godzin na jednym ładowaniu (każda ma ogniwo o pojemności 35 mAh), zaś akumulator w etui (430 mAh) pozwolić ma na 30 godzin.

Obudowę ładuje się poprzez gniazdko USB-C i wspiera ona szybkie ładowanie OnePlus Warp, dzięki czemu już po 10 minutach możemy liczyć na 10 godzin słuchania.

Jeśli chodzi o dźwięk, to słuchawki wspierają Dolby Atmos, mają też 3 mikrofony w każdej ze słuchawek. Wspierają Bluetooth 5.0 oraz Google Fast Pair ułatwiający parowanie ich na urządzeniach z Androidem. Jest też malutki panel dotykowy - akcję wyzwalaną po jego podwójnym dotknięciu możemy skonfigurować w aplikacji producenta do zarządzania słuchawkami.

Niestety, podobnie jak Apple, OnePlus zdecydował się na "uniwersalny" rozmiar słuchawek bez gumowych nakładek (Google i Samsung korzystają z tradycyjnych gumowych nakładek, można więc dostosować rozmiar do swoich potrzeb). Brak też aktywnej redukcji szumów.

Cena słuchawek została ustalona na poziomie 90 €, czyli około 400 zł.

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 253 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...