Xiaomi oficjalnie zaprezentowało Mi TV Stick

Utworzono: 18 lipiec 2020, 09:07 Autor :  
Od jakiego czasu w sieci było sporo plotek i wycieków na temat urządzenia od Xiaomi o rozmiarach zbliżonych do Chromecasta, ale działającego pod kontrolą Android TV. W tym tygodniu chiński producent w końcu oficjalnie zaprezentował Mi TV Stick.

Niestety, parametry urządzenia okazały się dość kiepskie - czterordzeniowy procesor, tylko 1 GB RAMu (co jest dość niewielką ilością jak na Androida) i jedynie 8 GB wbudowanej pamięci. Podobne parametry miał Nexus Player i na nim dość szybko okazywało się to zbyt mało.

Oczywiście na 4K nie ma co liczyć (1080p jest maksymalną obsługiwaną rozdzielczością), mamy za to wsparcie dla Dolby i DTS oraz pilot Bluetooth w zestawie. Cenę ustanowiono na poziomie 40 € (około 180 zł).

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 277 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...