Samsung zaprezentował słuchawki Buds Live

Utworzono: 09 sierpień 2020, 12:08 Autor :  
Podczas konferencji Unpacked w tym tygodniu, Samsung pokazał nie tylko nowego Note’a czy Folda, ale również kolejne pchełki bezprzewodowe. Tym razem nazwano je Galaxy Buds Live, zapewne dlatego, ze to nie do końca kolejna generacja dotychczasowych Budsów.

Co prawda z jednej strony mamy w końcu długo oczekiwany ANC (Active Noise Cancellation, czyli aktywna redukcja hałasu). Z drugiej jednak skrócił się czas pracy na jednym ładowaniu w porównaniu do Buds+ (z 11 do 8 godzin, a z włączonym ANC jedynie 6 godzin). Obudowa da dodatkowe 13 godzin.

Zmienił się również kształt - teraz pchełki przypominają trochę orzechy nerkowca. Nadal jednak poza gumową otoczką samej słuchawki będzie można dostosować dodatkową gumkę mocującą wokół słuchawki.

W Polsce sprzedaż słuchawek rusza 20 sierpnia (są już jednak dostępne w przedsprzedaży). Cena nad Wisłą to 850 zł. Jednocześnie Samsung nadal zamierza sprzedawać Buds+, więc jeśli wolicie dłuższy czas pracy na baterii zamiast ANC, nadal będziecie mieć wybór.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 225 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...