Nowy Chromecast od Google z błędem bootowania

Utworzono: 14 luty 2021, 15:02 Autor :  
W ciągu ostatnich tygodni w sieci pojawiło się sporo zgłoszeń posiadaczy nowego Chromecasta o przejściu urządzenia w tryb recovery z komunikatem o błędzie uniemożliwiającym uruchomienie systemu.

Co prawda w większości wypadków okazywało się, że nie stało się nic poważnego i zwykły restart wystarczał. Problemem było jednak zrobienie tego restartu - pilot od Chromecasta nie działa w recovery i konieczne jest wciskanie jedynego przycisku na samym urządzeniu (raz w celu zmiany zaznaczonej opcji, przytrzymania w celu wyboru).

Jednocześnie Google obiecało naprawienie problemu z przechodzeniem do recovery w najnowszej aktualizacji systemu dla urządzenia i dodanie wyraźnej instrukcji, jak po nim nawigować jeśli mimo wszystko nadal do niego trafimy.

Źródło: Android Police

 


Komentarze::DISQUS_COMMENTS 181 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...