Nintendo Switch w końcu z bezprzewodowym przesyłaniem multimediów

Utworzono: 06 grudzień 2020, 15:12 Autor :  
W mijającym tygodniu Nintendo udostępniło aktualizację systemu dla konsoli Switch oznaczoną numerkiem 11.0. Jedną z najważniejszych zmian jest znaczne ułatwienie wyciągania z konsoli zrzutów ekranu.

Do tej pory, trzeba było je wrzucać na Twittera lub Facebooka i stąd pobierać na innych urządzeniach, lub kopiować na kartę pamięci, wyciągać ją z konsoli i odczytywać na innym urządzeniu. Teraz natomiast w końcu można jenormalnie przesłać przez sieci Wi-Fi na inne urządzenie (Switch generuje wtedy własną sieć do której się łączymy oraz webowy serwer ze stroną, z której można pobierać wybrane wcześniej obrazki).

Inne nowości to nowa zakładka z grami, w które ostatnio grywali nasi znajomi, osobna aplikacja Nintendo Online, zbierająca w jednym miejscu zarządzanie subskrypcją, zapisami gier w chmurze i innymi benefitami. Pojawiła się też opcja automatycznego pobierania zapisów gier z chmury (przydatne, gdy mamy kilka konsol).

Źródło: NintendoKomentarze::DISQUS_COMMENTS 353 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...