Marka Philips Hue zyska inteligentne gniazdko oraz klasyczne żarówki?

Utworzono: 09 czerwiec 2019, 16:06 Autor :  
Do tej pory marka Philips Hue kojarzyła się raczej z oświetleniem. To się jednak może wkrótce zmienić. Według plotek, obok nowego rodzaju inteligentnych żarówek przypominających te pierwsze stworzone przez człowieka, Philips ma w tym roku pokazać także inteligentne gniazdko.

Co prawda miałoby ono służyć przede wszystkim do "konwertowania" zwykłych lampek na inteligentne, więc raczej nie dostaniemy bardziej rozbudowanych opcji monitorowania zużycia prądu, ale zawsze jest to rozszerzenie marki na nowe pole.

Nowe żarówki miałyby być dostępne w wersjach E27, G93 i ST19 oraz kosztować od 20 € (około 85 zł) do 30 € (około 130 zł). Inteligentne gniazdko natomiast miałoby uszczuplić nasz portfel o 130 zł, czyli podobnie jak konkurencja w postaci chociażby testowanego przez nas HS110 od TP-Link.

Źródło: Apple InsiderKomentarze::DISQUS_COMMENTS 784 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...