Google uchyliło rąbka tajemnicy odnośnie następcy Google Home

Utworzono: 12 lipiec 2020, 12:07 Autor :  
Firma z Mountain View od jakiegoś czasu przenosi swoje produkty z kategorii smart home pod markę Nest, która oryginalnie obejmowała jedynie kamery monitoringu czy inteligentne termostaty. W zeszłym roku stało się tak z małym głośnikiem, teraz noszącym nazwę Nest Mini (zamiast Google Home Mini).

Kilka dni temu natomiast pokazano na filmie drugą generację głośnika Google Home. Nie podano jednak zbyt wielu szczegółów, nie wiadomo więc nawet jak się będzie nazywać (ale wspomniano o marce Nest, więc tyle jest pewne).

Niestety, z filmu możemy się dowiedzieć tylko, że nowy głośnik będzie pokryty materiałową siatką praktycznie na całej powierzchni, a nie je jedynie w dolnej części jak oryginał.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 404 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...