Google kończy wsparcie okularów Glass Explorer Edition

Utworzono: 09 grudzień 2019, 18:12 Autor :  
Gdy firma z Mountain View rozpoczynała eksperymenty z inteligentnymi okularami, zaczęła od sprzedaży edycji “Explorer Edition” fanom wszelkiej maści nowinek technologicznych. Z czasem jednak zmieniono docelowego klienta na firmy, nadal jednak wspierano tę pierwszą edycję urządzenia.

To się jednak powoli zmienia. Google właśnie poinformowało o udostępnieniu ostatniej aktualizacji oprogramowania dla pierwszej generacji okularów w edycji “Explorer”, która usuwa możliwość używania swojego konta Google na urządzeniu oraz połączenie z backednem firmy z Mountain View.

Co ważne, aktualizacja jest dostępna jedynie do ręcznej instalacji (generalnie jej celem jest umożliwienie korzystania z podstawowych opcji okularów po usunięciu konta Google lub przywróceniu ustawień fabrycznych, ponieważ już zalogowane konta Google jeszcze przez jakiś czas będą działać).

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 292 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...