ASUS pokazał odświeżoną wersję ROG Ally

Utworzono: 19 maj 2024, 13:05 Autor :  
Asus wprowadza na rynek kolejną wersję swojego konkurenta dla Steam Decka - ROG Ally X. Ten nowy model to ulepszona wersja oryginalnego ROG Ally, który zadebiutował w zeszłym roku, aby konkurować z takimi urządzeniami jak Legion Go czy MSI Claw.

Niestety, ASUS nie postarał się przy odświeżeniu tak jak Valve (które w Steam Decku OLED zmieniło technologię ekranu oraz zastąpiło układ AMD bardziej zoptymalizowaną wersją). Co zmienił w takim razie ASUS?

  • Kolor i Bateria: ROG Ally X wyróżnia się nową czarną wersją kolorystyczną oraz znacząco poprawioną żywotnością baterii, która ma być o 30-40% większa niż w poprzedniku.
  • Modułowość i serwisowanie: Urządzenie będzie bardziej przyjazne dla użytkowników pod względem napraw, oferując wymienne moduły joysticków oraz zwiększoną łatwość dostępu do slotu SSD M.2 2280, co ułatwi instalację zamiennych dysków SSD przez użytkowników.
  • Specyfikacja: Mimo nowości, ROG Ally X zachowa procesor AMD Z1 Extreme oraz 7-calowy wyświetlacz LCD obsługujący rozdzielczość do 1080p i częstotliwość odświeżania do 120Hz, które były oferowane w oryginalnym modelu.

Źródło: IGNKomentarze::DISQUS_COMMENTS 311 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...