Apple podało europejskie ceny gogli Vision Pro

Utworzono: 15 czerwiec 2024, 17:06 Autor :  
Apple Vision Pro, najnowsze gogle od Apple, wkrótce zadebiutują w Europie z cenami, które mogą przyprawić o zawrót głowy. Po premierze w USA, gdzie urządzenie kosztuje 3500 $ (około 14320 zł bez VATu), europejscy klienci będą musieli zapłacić około 4000 € (około 17535 zł z VATem) w Niemczech i Francji oraz 3500 £ (około 18130 zł z VATem) w Wielkiej Brytanii.

Za tę cenę użytkownicy otrzymają gogle z 256 GB pamięci wewnętrznej, systemem visionOS 1.2 i obietnicą aktualizacji do wersji 2.0 jesienią tego roku. W zestawie znajdą się również akcesoria takie jak opaski, uszczelka, pokrowiec, ściereczka, zasilacz i przewód ładujący USB typu C.

Dodatkowo, klienci mogą spodziewać się dodatkowych kosztów za akcesoria i pakiet ochronny Apple Care+. Wkładki korekcyjne Zeiss Optical Inserts będą kosztować 115 €, etui podróżne 220 €, a roczny pakiet ochronny Apple Care+ 550 €.

Źródło: Tabletowo.plKomentarze::DISQUS_COMMENTS 368 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...