Samsung udostępnia swoją przeglądarkę dla pecetów z Windowsem

Utworzono: 03 grudzień 2023, 19:12 Autor :  
Koreański producent od lat rozwija swoją własną przeglądarkę internetową (bazującą na silniku Chrome’a) na swoich urządzeniach z Androidem. Oferuje ona między innymi funkcję blokowania reklam. Niestety, nie oferowała ona synchronizacji danych z komputerami.

To w dzisiejszych czasach jest dość istotną wadą. Samsung sobie z tego zdaje sprawę, dlatego najwidoczniej pracował nad komputerową wersją aplikacji i w mijającym tygodniu po cichu ją w końcu udostępnił dla komputerów z systemem Windows.

Na razie przeglądarka jest dość ograniczona (brakuje chociażby obsługi rozszerzeń), ale Samsung zapewne będzie powoli uzupełniał braki względem Chrome’a, Firefoksa czy Edge’a.

Samsung Internet można pobierać ze sklepu Microsoft Store.

Źródło: SamMobileKomentarze::DISQUS_COMMENTS 556 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...