Rzeczywistość wirtualna od Orange

Utworzono: 17 listopad 2016, 13:11 Autor :  
Rzeczywistość wirtualna jest od jakiegoś czasu na topie, a okulary do VR powstają jak grzyby po deszczu. Orange zaprezentowało swoim klientom własne okulary do rzeczywistości wirtualnej Orange VR1.

Orange VR1 to okulary w których montujemy nasz telefon. Okulary współpracują z telefonami o wymiarach od 4.7 do 6 cali. Współpracują zarówno z urządzeniami opartymi na systemie Android jak i iOS. W goglach zostały zamontowane słuchawki Hi-Fi oraz multifunkcyjny przycisk, z opcją play/stop oraz możliwością odbierania połączeń. Orange VR1 pozwalają na oglądanie wirtualnego świata w zakresie 120 stopni a część okularów przylegająca do twarzy została wykonana ze skóry.

Orange przygotowało także aplikację, która pomaga korzystać z urządzenia oraz jest wyposażona poradnik jak z nich korzystać. Gogle dostępne są w sześciu głosowych planach taryfowych. W najniższym, za 24,99 miesięcznie (po rabatach) zapłacicie za nie 29 złotych na start, a później 5 złotych opłaty miesięcznej. W pozostałych planach na start zapłacicie 0 zł, a miesięczna opłata wynosi 5 zł.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1022 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...